AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL W POLSCE

Firma Handlowa Józef Kott specjalizuje sią w imporcie i sprzedaży maszyn rolniczych i leśnych. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez lata jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę maszyn, dobrej jakości za rozsądną cenę. Oferujemy maszyny gotowe do sprzedaży i natychmiastowego odbioru, jak również realizujemy indywidualne zamówienia wg życzeń klientów.

Właściciel i założyciel firmy może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi tych urządzeń, które nabył w pracując w lasach, zarówno w kraju jak i za granicą.

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ SĄ WCIĄGARKI I WYCIĄGARKI LEŚNE

KRPAN może pochwalić się najdłuższą tradycją w produkcji wciągarek leśnych w Słowenii, sięgająca 1977 roku. Więcej niż 35-letnie doświadczenie w tej dziedzinie jest z pewnością jedną z głównych zalet w kwestii konkrecyjności, jak również gwarancją jakości, trwałości i „mocy” produktów.

Firma KRPAN jest jedyną firmą w Europie, która za swe wytrzymałe, niezawodne i wytwarzane w specjalnej konstrukcji maszyny, przeznaczone do długotrwałego użytkowania, daje aż 3 lata gwarancji i to w cenie, która niewątpliwie przekonuje.